Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Adjustment
ru: Корректировка

en: Default gateway
ru: Платёжный центр по умолчанию

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж
