Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Adjustment
sk: Úprava ceny

en: Default gateway
sk: Predvolená brána

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba
