Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Adjustment
sv: Justering

en: Default gateway
sv: Förvald gateway

en: Receive a !adjustment discount when paying by !method.
sv: Erhåll en rabatt om !adjustment vid betalning via !method.

en: There is a !adjustment fee when paying by !method.
sv: Det tillkommer en avgift om !adjustment vid betalning via !method.

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning
