Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Default gateway
tr: Öntanımlı geçit

en: Receive a !adjustment discount when paying by !method.
tr: !method ile ödeyerek !adjustment indirim kazanın.

en: @name discount
tr: @name indirimi

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme
