Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Adjustment
uk: Вирівнювання

en: Default gateway
uk: Типовий шлюз

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата
