Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Adjustment
vi: Điều chỉnh

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán
