Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Payment method
de: Zahlungsmethode

en: Adjustment
de: Anpassung

en: Default gateway
de: Standard-Gateway

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen
