Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Adjustment
nl: Aanpassing

en: Default gateway
nl: Standaard gateway

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling
