SOFORT Banking for Ubercart (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Project name
de: Projektname

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Submit order
de: Bestellung absenden

en: Success!
de: Erfolgreich!

en: Error!
de: Fehler!

en: Project password
de: Projekt Passwort

en: Create Project
de: Projekt erstellen

en: Project ID
de: Projekt-ID

en: Create a new project
de: Ein neues Projekt erstellen
