SOFORT Banking for Ubercart (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User ID
uk: ID користувача

en: Project name
uk: Назва проекту

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Submit order
uk: Зробити замовлення

en: Success!
uk: Успіх!

en: Error!
uk: Помилка!

en: Create Project
uk: Створити проект

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: Create a new project
uk: Створити новий проект
