SOFORT Banking for Ubercart (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Project name
pt: Nome do projeto

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Submit order
pt: Enviar pedido

en: Create a new project
pt: Criar um novo projeto
