SOFORT Banking for Ubercart (6.x-1.6) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Project name
fr: Nom du projet

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Submit order
fr: Soumettre la commande

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet

en: Your payment was cancelled. Please feel free to continue shopping or contact us for assistance.
fr: Votre paiement a été annulé. Vous pouvez continuer vos achats ou nous contacter pour assistance.
