SOFORT Banking for Ubercart (6.x-1.6) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Submit order
pl: Wyślij zamówienie

en: Project password
pl: Hasło projektu

en: Create Project
pl: Stwórz projekt

en: Password needs to be at least 6 characters long.
pl: Hasło musi zawierać minimum 6 znaków.

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Create a new project
pl: Stwórz nowy projekt

en: Project creation completed
pl: Tworzenie projektu zakończone
