SOFORT Banking for Ubercart (6.x-2.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Banner
fr: Bannière

en: Refund
fr: Remboursement

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Temporary
fr: Temporaire

en: Order Status
fr: Statut de la commande

en: Confirmed
fr: Confirmé

en: Aborted
fr: Abandonné

en: Configuration key
fr: Clé de configuration
