SOFORT Banking for Ubercart (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Options
nl: Opties

en: Refund
nl: Restitutie

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Order Status
nl: Bestellingstatus

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: Country selection
nl: Landselectie
