Post Affiliate Pro (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Date
az: Tarix

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Reports
az: Hesabatlar
