Post Affiliate Pro (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Date
cs: Datum

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Total
cs: Celkem

en: Amount
cs: Částka

en: Approved
cs: Schváleno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Declined
cs: Zamítnuto

en: Product
cs: Produkt

en: Reports
cs: Logy
