Post Affiliate Pro (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Amount
el: Ποσό

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Product
el: Προϊόν

en: Reports
el: Αναφορές
