Post Affiliate Pro (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Date
is: Dagfesting

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Reports
is: Frágreiðingar
