Post Affiliate Pro (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Date
hr: Datum

en: Parent
hr: Nadređen

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Total
hr: Ukupno

en: Amount
hr: Iznos

en: Product
hr: Proizvod

en: Reports
hr: Izvješća

en: Commission
hr: Provizija
