Post Affiliate Pro (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Date
hu: Dátum

en: Parent
hu: Szülő

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Amount
hu: Összeg

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Pending
hu: Függőben

en: Declined
hu: Elutasítva

en: Product
hu: Termék

en: Affiliates
hu: Partnerek

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Reports
hu: Jelentések
