Post Affiliate Pro (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Date
ru: Дата

en: Parent
ru: Родитель

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Total
ru: Итого

en: Amount
ru: Сумма

en: Approved
ru: Одобрено

en: Pending
ru: В ожидании

en: Declined
ru: Отклонено

en: Product
ru: Товар

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Reports
ru: Отчёты

en: Commission
ru: Комиссия

en: Block content
ru: Блокировать содержимое
