Post Affiliate Pro (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Date
sv: Datum

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Total
sv: Totalt

en: Amount
sv: Belopp

en: Approved
sv: Godkänd

en: Pending
sv: Väntar på

en: Product
sv: Vara

en: Reports
sv: Rapporter
