Post Affiliate Pro (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Date
ta: தேதி

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்
