Post Affiliate Pro (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Reports
th: รายงานสถานะ
