Post Affiliate Pro (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Date
tr: Tarih

en: Parent
tr: Üst öge

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Total
tr: Toplam

en: Amount
tr: Miktar

en: Approved
tr: Onaylı

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Declined
tr: Reddedildi

en: Product
tr: Ürün

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Reports
tr: Raporlar
