Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Date
af: Datum

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Pending
af: Hangende

en: Product
af: Produk

en: Reports
af: Verslae
