Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Date
bg: Дата

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Total
bg: Общо

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: В изчакване

en: Product
bg: Продукт

en: Reports
bg: Доклади
