Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Reports
bn: রিপোর্ট
