Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Date
bs: Datum

en: Parent
bs: Roditelj

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime
