Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Date
cy: Dyddiad

en: Parent
cy: Rhiant

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Reports
cy: Adroddiadau
