Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Date
es: Fecha

en: Parent
es: Padre

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Amount
es: Cantidad

en: Approved
es: Aprobado

en: Pending
es: Pendiente

en: Declined
es: Rechazado

en: Product
es: Producto

en: Reports
es: Informes

en: Block content
es: Bloque de contenido
