Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Date
et: Kuupäev

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Total
et: Kokku

en: Amount
et: Kogus

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Pending
et: Ootel

en: Product
et: Toode

en: Reports
et: Raportid
