Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Date
eu: Data

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Approved
eu: Onartuta

en: Reports
eu: Txostenak
