Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Parent
fi: Isäntä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Total
fi: Yhteensä

en: Amount
fi: Määrä

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Pending
fi: Odottaa

en: Declined
fi: Hylätty

en: Product
fi: Tuote

en: Affiliates
fi: Domainit

en: Reports
fi: Raportit

en: Commission
fi: Komissio

en: Block content
fi: Lohkon sisältö
