Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Date
gl: Data

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Amount
gl: Cantidade

en: Approved
gl: Aprobado

en: Pending
gl: Pendente

en: Product
gl: Produto

en: Reports
gl: Informes
