Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Date
he: תאריך

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Total
he: סך הכל

en: Amount
he: כמות

en: Approved
he: מאושר

en: Pending
he: ממתינות

en: Product
he: מוצר

en: Reports
he: דוחות
