Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
