Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Reports
km: របាយការណ៍
