Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Date
lv: Datums

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Total
lv: Kopā

en: Amount
lv: Summa

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Pending
lv: Gaida

en: Product
lv: Prece

en: Reports
lv: Atskaites
