Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Date
mn: Огноо

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Reports
mn: Тайлангууд
