Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Date
nn: Dato

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Product
nn: Vare

en: Reports
nn: Rapportar
