Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
