Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Date
pl: Data

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Total
pl: Razem

en: Amount
pl: Ilość

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Declined
pl: Odrzucone

en: Product
pl: Produkt

en: Affiliates
pl: Zaprzyjaźnione strony

en: Reports
pl: Raporty

en: API call error: !error
pl: Błąd wywołania API: !error

en: Payouts
pl: Wypłaty

en: Affiliate transactions
pl: Transakcje partnera

en: View affiliate's transaction.
pl: Sprawdź transakcję partnera.

en: Your direct link to
pl: Twój bezpośredni link do

en: APP version
pl: Wersja APP

en: Merchant's password
pl: Hasło sprzedawcy

en: Registration new user as affilate
pl: Zarejestruj nowego użytkownika jako partnera

en: Register new Affiliate
pl: Zarejestruj nowego partnera

en: Login of existing Affiliate
pl: Logowanie istniejącego partnera

en: Thank You for shopping.
pl: Dziękujemy za zrobienie zakupów.

en: API call error: %error
pl: Błąd wywołania API: %error

en: No report available.
pl: Brak dostępnych raportów.

en: Minimum payout
pl: Minimalna wypłata

en: Payout method
pl: Metoda wypłaty

en: Affiliate's acount status
pl: Status konta partnera

en: Affiliate's note
pl: Notatka partnera

en: Affiliate's password
pl: Hasło partnera

en: administer uc_post_affiliate_pro
pl: zarządzaj uc_post_affiliate_pro

en: Affiliate ID.
pl: ID partnera.

en: The ID of the user.
pl: ID użytkownika.
