Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Total
te: మొత్తం

en: Reports
te: నివేదికలు
