Post Affiliate Pro (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Date
uk: Дата

en: Parent
uk: Батько

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Total
uk: Всього

en: Amount
uk: Величина

en: Approved
uk: Схвалено

en: Pending
uk: Очікування

en: Declined
uk: Відмовлене

en: Product
uk: Товар

en: Affiliates
uk: Філії

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Reports
uk: Звіти

en: Commission
uk: Комісія
