Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Date
am: ቀን

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Reports
am: ሪፖርቶች
