Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Date
ast: Data

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome
