Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Date
be: Дата

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Pending
be: Чакае

en: Reports
be: Справаздачы
