Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Date
ca: Data

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Amount
ca: Import

en: Approved
ca: Aprovat

en: Pending
ca: Pendent

en: Product
ca: Producte

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Reports
ca: Informes
